Birsay Otomotiv Bostancı Hakkında

Birsay Otomotiv Bostancı Hakkında

Oto servis firması olarak aracınızın her türlü eksiğinin tamamlanmasında çok önemli bir görev alırız. Bakım, onarım, tamir ve parça tedarik ve değişim konusunda servisimiz size güven veren bir hizmet adresi olmuştur. Aracınızın en iyi servis hizmeti alması için biz gerekli hazırlıkları çoktan yapmış durumdayız. Bosch Car Service güvencesi ile aracınızın sorunlarını gidermek için çok gayretli şekilde çalışmalarımız devam etmiştir.

Yaptığımız çalışmaları ve verdiğimiz hizmetleri en ekonomik seviyede tutup size en uygun servis hizmeti hazırlayıp sunmuş durumdayız. Belli zaman aralıkları ve düzenli periyotlar arasında vermiş olduğumuz bakım hizmetleri, aracınızın hava ve yol koşullarına göre her zaman hazır olmasını sağlamıştır. En etraflıca yaptığımız tespit çalışması esnasında en gelişmiş bilgisayarlı teknolojileri her zaman profesyonel olarak kullandık ve bu konuda size en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. 
 
Her türlü zorlu şartlarda ve zorlu yol koşullarında aracınıza güvenmek istersiniz. Kış, bahar ve yaz süreçlerinde itinalı şekilde ortaya koyduğumuz bakım hizmetlerimiz bu türden isteklerinizin karşılanmasına yardımcı olacaktır. İlkeli ve güvenilir bir çizgiyi takip eden servisimiz Bosch markasının 1 asırlık tecrübesini kullanıp size en modern hizmetleri sunmanın mücadelesini vermiştir.
 
Servisimiz geniş iç hacmi ile yoğun mesaisine her zaman devam etmiştir. Farklı hizmetleri en iyi şartlarda size sunmamız için farklı iş istasyonlarımız ile görev başında olmuş durumdayız. Farklı atölye anlayışı ile hizmetleri sınıflandırıp en uygun ve ekonomik şekilde size sunmak için çaba göstermiş durumdayız. Takım, teçhizat ve donanıma ek olarak uzman ekiplerimiz çalışma performansımızı yüksek tutmuştur.
 

Misyonumuz

Hizmet kategorimiz içinde yer alan aracınızın markası ve Bosch markası bize çok önemli sorumluluklar yüklemiştir. Bakım onarım ve değişim hizmeti verirken markamıza yakışan teknoloji ve çözümlerimizle görevimizin başında olduk. Aracınıza yönelik yürüttüğümüz titiz çalışmalar, aracınızın kalitesini korumuş ve size çok önemli avantajlar sağlamıştır. Güven veren hizmetlerimiz en uygun ve ekonomik şekliyle size her zaman uygun şekilde ulaşmıştır. Teknik kadro ve donanım yeterliliğimiz markamıza yakışan bir görüntü ortaya koymuştur. Görevini ve sorumluluklarını çok iyi bilen bir servis olarak verimli çalışmalarımız hizmet olarak karşınıza çıkmıştır.